Goldenhorsess

Jäsenyyspäiviä : 757 päivää
Yleistulos : 324.
Vararahasto : 8 897 921 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Misakinponi Tummanruunikko
09:45
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 958.00

Kestävyys
96.3005
192.60
Nopeus
85.332
170.66
Kouluratsastus
46.9635
93.93
Laukka
110.94
221.88
Ravi
72.587
145.17
Esteratsastus
66.8765
133.75
Rotu: MisakinponiIkä: 4 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 137 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 399 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 21.08.2026
Kasvattaja: Goldenhorsess

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11774.83
Kestävyys2367.27  Laukka2727.14
Nopeus2097.64  Ravi1784.35
Kouluratsastus1154.46  Esteratsastus1643.97
BLUP:
-79.76
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2367.27
2367.27
2367.27
Nopeus
2097.64
2097.64
2097.64
Kouluratsastus
1154.46
1154.46
Laukka
2727.14
2727.14
2727.14
Ravi
1784.35
1784.35
1784.35
Esteratsastus
1643.97
1643.97
1643.97
Tällä tammalla on 1120 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
6. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

BON on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 4 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset