OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1454 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 805 905 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautias
09:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7931.38

Kestävyys
1048.5165
2097.03
Nopeus
669.93
1339.86
Kouluratsastus
828.2025
1656.40
Laukka
453.689
907.38
Ravi
216.253
432.51
Esteratsastus
749.101
1498.20
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 1 vuosi 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 291 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 25.07.2026
Kasvattaja: OnniPoika

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25470.08
Kestävyys6734.21  Laukka2913.86
Nopeus4302.70  Ravi1388.91
Kouluratsastus5319.22  Esteratsastus4811.18
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6734.21
6734.21
6734.21
6734.21
6734.21
6734.21
Nopeus
4302.7
4302.7
4302.7
4302.7
Kouluratsastus
5319.22
5319.22
5319.22
5319.22
5319.22
Laukka
2913.86
2913.86
2913.86
Ravi
1388.91
1388.91
Esteratsastus
4811.18
4811.18
4811.18
4811.18
4811.18
Tällä tammalla on 2490 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +8, laukka: +8, ravi: +8, esteratsastus: +8


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
5. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina

Koulutus

pictoalertHevosta täyte voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen täyte on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Tiedot