kittycat

Jäsenyyspäiviä : 2730 päivää
Yleistulos : 187.
Vararahasto : 6 294 273 equusta
Edelliset omistajat
Poni Vuonohevonen Hallakko
15:30
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7816.92

Kestävyys
388.4525
776.90
Nopeus
797.459
1594.92
Kouluratsastus
1122.089
2244.18
Laukka
1238.0555
2476.11
Ravi
182.575
365.15
Esteratsastus
179.827
359.65
Rotu: VuonohevonenIkä: 7 vuotta 4 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 145 cm
Sukupuoli: oriPaino: 426 kg
Väri: Hallakko Syntymäaika: 27.07.2026
Kasvattaja: kittycat Ansiot: 767 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0112
Ravikilpailu 0030
Maastoratsastus 01244
Esteratsastus 0784
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9042.20
Kestävyys1542.88  Laukka1881.81
Nopeus2391.32  Ravi1029.24
Kouluratsastus1704.83  Esteratsastus492.12
BLUP:
51.79
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Magic Blood Magic<3
Emä: Vuonon Karita fjord
Vuonohevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1542.88
1542.88
Nopeus
2391.32
2391.32
2391.32
Kouluratsastus
1704.83
1704.83
1704.83
Laukka
1881.81
1881.81
1881.81
Ravi
1029.24
1029.24
Esteratsastus
492.123
492.123
Tällä hevosella on 848 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +38, nopeus: +38, kouluratsastus: +38, laukka: +38, ravi: +38, esteratsastus: +38

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

tapisclassique2xbleublanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xbleublanc2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xbleu2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
29. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset