Champions

Jäsenyyspäiviä : 2958 päivää
Yleistulos : 62.
Vararahasto : 221 706 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Harmaa
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 207.99

Kestävyys
25.7975
51.59
Nopeus
16.8825
33.77
Kouluratsastus
22.4445
44.89
Laukka
11.1825
22.36
Ravi
7.981
15.96
Esteratsastus
19.706
39.41
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 122 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 159 kg
Väri: Harmaa Syntymäaika: 02.08.2026
Kasvattaja: flowerously

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20391.03
Kestävyys5058.34  Laukka2192.64
Nopeus3310.31  Ravi1564.88
Kouluratsastus4400.89  Esteratsastus3863.96
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5058.34
5058.34
5058.34
5058.34
5058.34
Nopeus
3310.31
3310.31
3310.31
3310.31
Kouluratsastus
4400.9
4400.9
4400.9
4400.9
Laukka
2192.64
2192.64
2192.64
Ravi
1564.88
1564.88
Esteratsastus
3863.96
3863.96
3863.96
3863.96
Tällä tammalla on 1983 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Automaattiosto ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Automaattiosto voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Automaattiosto on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Tiedot