omena123

Jäsenyyspäiviä : 4767 päivää
Yleistulos : 23.
Vararahasto : 443 921 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Lipizzanhevonen Rautias
08:30
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1160.55

Kestävyys
92.511
185.02
Nopeus
134.4355
268.87
Kouluratsastus
152.7425
305.49
Laukka
102.7685
205.54
Ravi
66.2785
132.56
Esteratsastus
31.538
63.08
Rotu: LipizzanhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 85 cm
Sukupuoli: oriPaino: 85 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 05.10.2026
Kasvattaja: omena123

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7978.04
Kestävyys1271.91  Laukka1412.93
Nopeus1848.32  Ravi911.24
Kouluratsastus2100.02  Esteratsastus433.61
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1271.91
1271.91
Nopeus
1848.32
1848.32
1848.32
Kouluratsastus
2100.02
2100.02
2100.02
Laukka
1412.93
1412.93
Ravi
911.248
911.248
Esteratsastus
433.61
433.61
Tällä hevosella on 742 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuyksisarvinen Kärpäskimo
nykerö <3 on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta nykerö <3 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta nykerö <3 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot