Pikku Myy

Jäsenyyspäiviä : 3265 päivää
Yleistulos : 119.
Vararahasto : 570 975 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Islanninhevonen Rautiaanpäistärikkö
09:00
Energia
97%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4584.69

Kestävyys
590.7825
1181.57
Nopeus
131.151
262.30
Kouluratsastus
490.175
980.35
Laukka
360.474
720.95
Ravi
424.342
848.68
Esteratsastus
295.419
590.84
Rotu: IslanninhevonenIkä: 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 111 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 144 kg
Väri: Rautiaanpäistärikkö Syntymäaika: 06.08.2026
Kasvattaja: Pikku Myy

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22606.93
Kestävyys5826.26  Laukka3554.97
Nopeus1293.40  Ravi4184.83
Kouluratsastus4834.07  Esteratsastus2913.40
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5826.26
5826.26
5826.26
5826.26
5826.26
Nopeus
1293.4
1293.4
Kouluratsastus
4834.07
4834.07
4834.07
4834.07
4834.07
Laukka
3554.97
3554.97
3554.97
3554.97
Ravi
4184.83
4184.83
4184.83
4184.83
Esteratsastus
2913.4
2913.4
2913.4
Tällä tammalla on 2204 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa rjómaterta ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta rjómaterta voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen rjómaterta on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Tiedot