Ksiu

Jäsenyyspäiviä : 3000 päivää
Yleistulos : 672.
Vararahasto : 38 400 531 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Criollo Tummanruunikko
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 26799.99

Kestävyys
3533.595
7067.19
Nopeus
2504.465
5008.93
Kouluratsastus
3006.955
6013.91
Laukka
1464.605
2929.21
Ravi
1657.595
3315.19
Esteratsastus
1232.78
2465.56
Rotu: CriolloIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 90 cm
Sukupuoli: oriPaino: 104 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 12.09.2026
Kasvattaja: Ksiu

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys1008.13  Laukka417.85
Nopeus714.52  Ravi472.91
Kouluratsastus857.88  Esteratsastus351.71
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Alkuperä

Isä: soleildivin Tumma suklaa
Emä: soleildivin Valkosuklaa
Criollo
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1008.13
1008.13
Nopeus
714.52
714.52
Kouluratsastus
857.88
857.88
Laukka
417.85
417.85
Ravi
472.91
472.91
Esteratsastus
351.71
351.71
Tällä hevosella on 325 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

ylimaallinen hevonen valkosuklaa
valkosuklaa criollo on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta valkosuklaa criollo voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta valkosuklaa criollo voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot