humpuuki

Jäsenyyspäiviä : 3487 päivää
Yleistulos : 1351.
Vararahasto : 32 215 655 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Trakehner Tummanruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
97%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 0.00

Kestävyys
0
0.00
Nopeus
0
0.00
Kouluratsastus
0
0.00
Laukka
0
0.00
Ravi
0
0.00
Esteratsastus
0
0.00
Rotu: TrakehnerIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 103 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 113 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 15.09.2026
Kasvattaja: humpuuki

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12118.99
Kestävyys2251.32  Laukka3121.36
Nopeus1241.44  Ravi1034.49
Kouluratsastus2043.68  Esteratsastus2426.69
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2251.32
2251.32
2251.32
Nopeus
1241.44
1241.44
Kouluratsastus
2043.68
2043.68
2043.68
Laukka
3121.36
3121.36
3121.36
3121.36
Ravi
1034.49
1034.49
Esteratsastus
2426.7
2426.7
2426.7
Tällä tammalla on 1156 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Vaaleankimo
Santibáñez del Val on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Santibáñez del Val voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Santibáñez del Val on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot