Pikku Myy

Jäsenyyspäiviä : 3264 päivää
Yleistulos : 119.
Vararahasto : 568 415 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Päistärikkö
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4040.83

Kestävyys
520.341
1040.68
Nopeus
115.6475
231.29
Kouluratsastus
431.6755
863.35
Laukka
317.872
635.74
Ravi
373.8475
747.70
Esteratsastus
261.0315
522.06
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 412 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 18.08.2026
Kasvattaja: Pikku Myy

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 19539.80
Kestävyys5032.31  Laukka3074.20
Nopeus1118.45  Ravi3615.55
Kouluratsastus4174.81  Esteratsastus2524.48
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5032.31
5032.31
5032.31
5032.31
5032.31
Nopeus
1118.45
1118.45
Kouluratsastus
4174.81
4174.81
4174.81
4174.81
Laukka
3074.2
3074.2
3074.2
Ravi
3615.55
3615.55
3615.55
3615.55
Esteratsastus
2524.48
2524.48
2524.48
Tällä hevosella on 1897 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
5. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

rjómaterta on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen rjómaterta on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset