Pingviinilohi

Jäsenyyspäiviä : 2470 päivää
Yleistulos : 261.
Vararahasto : 11 468 597 equusta
Edelliset omistajat
normal
21:30
Energia
25%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 13582.01

Kestävyys
1215.2535
2430.51
Nopeus
777.264
1554.53
Kouluratsastus
951.75
1903.50
Laukka
1024.754
2049.51
Ravi
637.006
1274.01
Esteratsastus
2184.975
4369.95
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 163 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 467 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 13.08.2026
Kasvattaja: Pingviinilohi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

vintage-omena

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23412.15
Kestävyys6192.87  Laukka2677.92
Nopeus3958.21  Ravi1276.51
Kouluratsastus4887.47  Esteratsastus4419.16
BLUP:
-55.13
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6192.87
6192.87
6192.87
6192.87
6192.87
6192.87
Nopeus
3958.21
3958.21
3958.21
3958.21
Kouluratsastus
4887.48
4887.48
4887.48
4887.48
4887.48
Laukka
2677.92
2677.92
2677.92
Ravi
1276.51
1276.51
Esteratsastus
4419.16
4419.16
4419.16
4419.16
Tällä tammalla on 2283 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

pommevintageVintage-omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11


Hevoskeskus

Tammaa Tirppa ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset