kittycat

Jäsenyyspäiviä : 2730 päivää
Yleistulos : 187.
Vararahasto : 6 294 273 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Knabstrupinhevonen Rautias, leopardikuvio
21:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
98%

Taidot

Yhteensä: 3261.12

Kestävyys
191.4945
382.99
Nopeus
239.446
478.89
Kouluratsastus
357.66
715.32
Laukka
198.039
396.08
Ravi
388.3965
776.79
Esteratsastus
255.5225
511.05
Rotu: KnabstrupinhevonenIkä: 3 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 484 kg
Väri: Rautias, leopardikuvio Syntymäaika: 15.08.2026
Kasvattaja: kittycat Ansiot: 98 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0030
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0012
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7478.80
Kestävyys683.55  Laukka1116.93
Nopeus859.31  Ravi1500.28
Kouluratsastus1869.19  Esteratsastus1449.53
BLUP:
-81.52
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
683.555
683.555
Nopeus
859.313
859.313
Kouluratsastus
1869.19
1869.19
1869.19
Laukka
1116.93
1116.93
Ravi
1500.28
1500.28
Esteratsastus
1449.53
1449.53
Tällä tammalla on 690 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +29, nopeus: +29, kouluratsastus: +29, laukka: +29, ravi: +29, esteratsastus: +29

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +9, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +7

tapisclassique2xvioletblanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xvioletblanc2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xviolet2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
29. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset