hatti

Jäsenyyspäiviä : 2561 päivää
Yleistulos : 7.
Vararahasto : 2 554 142 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Ranskanravuri Sysirautias
13:30
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 33092.94

Kestävyys
2795.702
5591.40
Nopeus
3456.3565
6912.71
Kouluratsastus
3125.1565
6250.31
Laukka
585.2915
1170.58
Ravi
4691.036
9382.07
Esteratsastus
1892.929
3785.86
Rotu: RanskanravuriIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 169 cm
Sukupuoli: oriPaino: 488 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 17.08.2026
Kasvattaja: hatti Ansiot: 1 194 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 01800
Western pleasure 0000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25373.76
Kestävyys4287.22  Laukka1383.93
Nopeus5300.16  Ravi6707.17
Kouluratsastus4792.45  Esteratsastus2902.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4287.23
4287.23
4287.23
4287.23
Nopeus
5300.16
5300.16
5300.16
5300.16
5300.16
Kouluratsastus
4792.45
4792.45
4792.45
4792.45
4792.45
Laukka
1383.93
1383.93
Ravi
6707.17
6707.17
6707.17
6707.17
6707.17
6707.17
Esteratsastus
2902.82
2902.82
2902.82
Tällä hevosella on 2481 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta ori 25373.76 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

ori 25373.76 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset