Cymbeline

Jäsenyyspäiviä : 107 päivää
Yleistulos : 1380.
Vararahasto : 131 683 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Liinakko
17:30
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7798.43

Kestävyys
1507.771
3015.54
Nopeus
899.499
1799.00
Kouluratsastus
647.3485
1294.70
Laukka
316.4315
632.86
Ravi
80.401
160.80
Esteratsastus
447.7645
895.53
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 153 cm
Sukupuoli: oriPaino: 450 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 19.08.2026
Kasvattaja: Cymbeline

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14404.29
Kestävyys3796.33  Laukka1651.58
Nopeus2438.26  Ravi788.73
Kouluratsastus3000.35  Esteratsastus2729.03
BLUP:
-52.28
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Capreolus ᴡʜɪꜱᴘᴇʀɪɴɢ ꜱᴘɪʀɪᴛ
Emä: Hevonen katosi
Akhaltekinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
3796.33
3796.33
3796.33
3796.33
Nopeus
2438.26
2438.26
2438.26
Kouluratsastus
3000.35
3000.35
3000.35
Laukka
1651.58
1651.58
1651.58
Ravi
788.736
788.736
Esteratsastus
2729.03
2729.03
2729.03
Tällä hevosella on 1383 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta 牛 Niú ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset