Haruka

Jäsenyyspäiviä : 1264 päivää
Yleistulos : 381.
Vararahasto : 472 912 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Papurikkotäpläinen kimo
21:00
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 17240.60

Kestävyys
2894.512
5789.02
Nopeus
1726.153
3452.31
Kouluratsastus
1524.162
3048.32
Laukka
353.4935
706.99
Ravi
227.3795
454.76
Esteratsastus
1894.598
3789.20
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 5 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: oriPaino: 473 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 22.08.2026
Kasvattaja: Haruka Ansiot: 496 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0120
Ravikilpailu 0011
Maastoratsastus 0012
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22802.85
Kestävyys6029.08  Laukka2609.06
Nopeus3851.27  Ravi1243.58
Kouluratsastus4760.92  Esteratsastus4308.93
BLUP:
-14.92
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6029.08
6029.08
6029.08
6029.08
6029.08
Nopeus
3851.27
3851.27
3851.27
3851.27
Kouluratsastus
4760.92
4760.92
4760.92
4760.92
4760.92
Laukka
2609.06
2609.06
2609.06
Ravi
1243.59
1243.59
Esteratsastus
4308.93
4308.93
4308.93
4308.93
Tällä hevosella on 2223 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
25. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset