Mallu

Jäsenyyspäiviä : 4801 päivää
Yleistulos : 1356.
Vararahasto : 117 792 323 equusta
Edelliset omistajat

Korppi

compagnonraven
normal
18:00
Energia
25%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 20300.24

Kestävyys
1146.6725
2293.34
Nopeus
1908.4385
3816.88
Kouluratsastus
2122.3855
4244.77
Laukka
1696.2635
3392.53
Ravi
562.858
1125.72
Esteratsastus
2713.5025
5427.01
Rotu: ShetlanninponiIkä: 25 vuotta 8 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 107 cm
Sukupuoli: oriPaino: 330 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 24.08.2026
Kasvattaja: Mallu Ansiot: 8 504 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0347
Ravikilpailu 0697
Maastoratsastus 09125
Esteratsastus 0201
Kouluratsastus 0123725
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15539.45
Kestävyys1772.95  Laukka2598.03
Nopeus2946.63  Ravi859.44
Kouluratsastus3234.51  Esteratsastus4127.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Automaattiosto
Emä: Automaattiosto
Shetlanninponi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1772.95
1772.95
1772.95
Nopeus
2946.63
2946.63
2946.63
Kouluratsastus
3234.51
3234.51
3234.51
3234.51
Laukka
2598.03
2598.03
2598.03
Ravi
859.442
859.442
Esteratsastus
4127.89
4127.89
4127.89
4127.89
Tällä hevosella on 1496 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +20, nopeus: +20, kouluratsastus: +20, laukka: +20, ravi: +20, esteratsastus: +20

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonin suitset

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonin satula

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

cramponsHokit

esteratsastus: +12

tapisclassiqueposeidonPoseidonin satulahuopa

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bonnetposeidonPoseidonin korvahuppu

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bandeposeidonPoseidonin fleecepintelit

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

pommevintageVintage-omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

compagnonravenKorppi

ravi: +14


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
24. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 92
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset