Viinirybäle

Jäsenyyspäiviä : 90 päivää
Yleistulos : 3637.
Vararahasto : 543 906 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Ruunikko
10:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 6447.52

Kestävyys
1106.2915
2212.58
Nopeus
635.805
1271.61
Kouluratsastus
601.9805
1203.96
Laukka
284.3395
568.68
Ravi
196.5275
393.06
Esteratsastus
398.8135
797.63
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 4 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 492 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 21.08.2026
Kasvattaja: Viinirybäle Ansiot: 1 011 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0040
Cutting 0000
Trail 0121
Reining 0020
Western pleasure 0010
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23425.54
Kestävyys6198.13  Laukka2677.62
Nopeus3961.15  Ravi1277.34
Kouluratsastus4888.88  Esteratsastus4422.41
BLUP:
-68.84
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6198.13
6198.13
6198.13
6198.13
6198.13
6198.13
Nopeus
3961.15
3961.15
3961.15
3961.15
Kouluratsastus
4888.88
4888.88
4888.88
4888.88
4888.88
Laukka
2677.62
2677.62
2677.62
Ravi
1277.35
1277.35
Esteratsastus
4422.41
4422.41
4422.41
4422.41
Tällä tammalla on 2285 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Etuvalo ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 5 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset