jenaa11

Jäsenyyspäiviä : 60 päivää
Yleistulos : 3337.
Vararahasto : 575 100 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Nokotanhevonen Päistärikkö
16:00
Energia
30%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 805.60

Kestävyys
44.4295
88.86
Nopeus
46
92.00
Kouluratsastus
114.211
228.42
Laukka
42.04
84.08
Ravi
64.6855
129.37
Esteratsastus
91.4315
182.86
Rotu: NokotanhevonenIkä: 1 vuosi 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 144 cm
Sukupuoli: oriPaino: 282 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 26.08.2026
Kasvattaja: jenaa11

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12127.31
Kestävyys1582.38  Laukka1035.38
Nopeus1645.41  Ravi2395.29
Kouluratsastus3052.80  Esteratsastus2416.05
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Alkuperä

Isä: O20353x Me, myself and I
Emä: 20 Wendy
Appaloosa
50.0%
Nokotanhevonen
50.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1582.38
1582.38
Nopeus
1645.41
1645.41
1645.41
Kouluratsastus
3052.8
3052.8
3052.8
Laukka
1035.38
1035.38
Ravi
2395.29
2395.29
2395.29
Esteratsastus
2416.05
2416.05
2416.05
Tällä hevosella on 1156 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta Wili ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Wili voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Wili voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Tiedot