Guzma

Jäsenyyspäiviä : 4959 päivää
Yleistulos : 10.
Vararahasto : 4 644 638 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Tennesseenwalker Musta
08:30
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 27001.24

Kestävyys
2912.08
5824.16
Nopeus
1630.88
3261.76
Kouluratsastus
2640.725
5281.45
Laukka
1281.2
2562.40
Ravi
3560.13
7120.26
Esteratsastus
1475.605
2951.21
Rotu: TennesseenwalkerIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 82 cm
Sukupuoli: oriPaino: 86 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 07.09.2026
Kasvattaja: Guzma

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys824.62  Laukka362.80
Nopeus461.82  Ravi1008.13
Kouluratsastus747.78  Esteratsastus417.85
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
824.62
824.62
Nopeus
461.82
461.82
Kouluratsastus
747.78
747.78
Laukka
362.8
362.8
Ravi
1008.13
1008.13
Esteratsastus
417.85
417.85
Tällä hevosella on 325 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

ylimaallinen hevonen koekje
ori on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta ori voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta ori voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot