Valdina

Jäsenyyspäiviä : 2858 päivää
Yleistulos : 1.
Vararahasto : 3 943 320 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Liinakko
08:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 30973.50

Kestävyys
4094.5575
8189.11
Nopeus
2616.19
5232.38
Kouluratsastus
3234.3815
6468.76
Laukka
1771.829
3543.66
Ravi
844.5215
1689.04
Esteratsastus
2925.2715
5850.54
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 10 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: oriPaino: 469 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 24.08.2026
Kasvattaja: Valdina Ansiot: 1 367 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0225
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25652.64
Kestävyys6782.23  Laukka2934.95
Nopeus4333.59  Ravi1398.91
Kouluratsastus5357.39  Esteratsastus4845.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6782.23
6782.23
6782.23
6782.23
6782.23
6782.23
Nopeus
4333.59
4333.59
4333.59
4333.59
Kouluratsastus
5357.39
5357.39
5357.39
5357.39
5357.39
Laukka
2934.95
2934.95
2934.95
Ravi
1398.91
1398.91
Esteratsastus
4845.57
4845.57
4845.57
4845.57
4845.57
Tällä hevosella on 2508 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta O ▀ ▄▀ ▄ 25652.64 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

O ▀ ▄▀ ▄ 25652.64 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset