Noiruko

Jäsenyyspäiviä : 5315 päivää
Yleistulos : 16.
Vararahasto : 45 233 394 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Lusitano Vaaleankimo
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5120.60

Kestävyys
307.165
614.33
Nopeus
281.625
563.25
Kouluratsastus
640.2285
1280.46
Laukka
460.6715
921.34
Ravi
537.786
1075.57
Esteratsastus
332.822
665.64
Rotu: LusitanoIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 103 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 113 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 26.08.2026
Kasvattaja: Noiruko

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25175.02
Kestävyys3020.31  Laukka4529.71
Nopeus2769.18  Ravi5287.97
Kouluratsastus6295.26  Esteratsastus3272.59
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3020.31
3020.31
3020.31
Nopeus
2769.18
2769.18
2769.18
Kouluratsastus
6295.26
6295.26
6295.26
6295.26
6295.26
6295.26
Laukka
4529.71
4529.71
4529.71
4529.71
Ravi
5287.97
5287.97
5287.97
5287.97
5287.97
Esteratsastus
3272.59
3272.59
3272.59
3272.59
Tällä tammalla on 2460 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Ruunikko
Tamma on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Tamma voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Tamma on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot