Cannabia

Jäsenyyspäiviä : 186 päivää
Yleistulos : 915.
Vararahasto : 504 801 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Rautias
14:30
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 18486.38

Kestävyys
748.647
1497.29
Nopeus
2107.415
4214.83
Kouluratsastus
2177.2045
4354.41
Laukka
970.2995
1940.60
Ravi
2238.4885
4476.98
Esteratsastus
1001.137
2002.27
Rotu: SuomenhevonenIkä: 11 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 491 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 28.08.2026
Kasvattaja: Cannabia Ansiot: 3 337 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 091315
Ravikilpailu 0025
Maastoratsastus 0310
Esteratsastus 0549
Kouluratsastus 0698
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20516.98
Kestävyys3283.46  Laukka3177.85
Nopeus3482.14  Ravi3697.84
Kouluratsastus3596.36  Esteratsastus3279.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3283.46
3283.46
3283.46
3283.46
Nopeus
3482.14
3482.14
3482.14
3482.14
Kouluratsastus
3596.36
3596.36
3596.36
3596.36
Laukka
3177.85
3177.85
3177.85
3177.85
Ravi
3697.84
3697.84
3697.84
3697.84
Esteratsastus
3279.33
3279.33
3279.33
3279.33
Tällä tammalla on 1994 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +26, nopeus: +26, kouluratsastus: +26, laukka: +26, ravi: +26, esteratsastus: +26

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
5. marraskuu 2026
Karsina:
2** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 12 vuotta 8 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset