Noiruko

Jäsenyyspäiviä : 5315 päivää
Yleistulos : 16.
Vararahasto : 45 233 061 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Criollo Rautias
09:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5209.81

Kestävyys
687.3365
1374.67
Nopeus
486.8175
973.63
Kouluratsastus
583.762
1167.52
Laukka
285.655
571.31
Ravi
322.968
645.94
Esteratsastus
238.365
476.73
Rotu: CriolloIkä: 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 122 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 172 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 28.08.2026
Kasvattaja: Noiruko

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25290.32
Kestävyys6673.17  Laukka2773.35
Nopeus4726.38  Ravi3135.61
Kouluratsastus5667.59  Esteratsastus2314.21
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6673.17
6673.17
6673.17
6673.17
6673.17
6673.17
Nopeus
4726.38
4726.38
4726.38
4726.38
4726.38
Kouluratsastus
5667.59
5667.59
5667.59
5667.59
5667.59
Laukka
2773.35
2773.35
2773.35
Ravi
3135.61
3135.61
3135.61
3135.61
Esteratsastus
2314.22
2314.22
2314.22
Tällä tammalla on 2472 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +15, nopeus: +15, kouluratsastus: +15, laukka: +15, ravi: +15, esteratsastus: +15


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
18. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

pictoalertHevosta Tamma voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Tamma on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Tiedot