kotipihlaja

Jäsenyyspäiviä : 4700 päivää
Yleistulos : 167.
Vararahasto : 50 124 993 equusta
Edelliset omistajat
18:00
Energia
31%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 17728.94

Kestävyys
1311.4825
2622.97
Nopeus
2417.9465
4835.89
Kouluratsastus
1948.176
3896.35
Laukka
1745.233
3490.47
Ravi
415.9755
831.95
Esteratsastus
1025.656
2051.31
Rotu: Paint-hevonenIkä: 14 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 153 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 458 kg
Väri: Hiirakko, tobiano Syntymäaika: 28.08.2026
Kasvattaja: kotipihlaja Ansiot: 554 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0570
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 01560
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15203.41
Kestävyys2594.80  Laukka2883.57
Nopeus3969.21  Ravi833.21
Kouluratsastus3204.97  Esteratsastus1717.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2594.8
2594.8
2594.8
Nopeus
3969.21
3969.21
3969.21
3969.21
Kouluratsastus
3204.97
3204.97
3204.97
3204.97
Laukka
2883.57
2883.57
2883.57
Ravi
833.217
833.217
Esteratsastus
1717.64
1717.64
1717.64
Tällä tammalla on 1463 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Alkes ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset