mukulaperuna

Jäsenyyspäiviä : 65 päivää
Yleistulos : 3755.
Vararahasto : 231 672 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Misakinponi Tummanruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 1862.70

Kestävyys
21.5355
43.07
Nopeus
19.195
38.39
Kouluratsastus
781.6335
1563.27
Laukka
39.2185
78.44
Ravi
26.9835
53.97
Esteratsastus
42.7825
85.56
Rotu: MisakinponiIkä: 2 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 137 cm
Sukupuoli: oriPaino: 386 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 29.08.2026
Kasvattaja: mukulaperuna

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11723.49
Kestävyys1799.00  Laukka1310.73
Nopeus1553.25  Ravi2370.96
Kouluratsastus2511.66  Esteratsastus2177.89
BLUP:
-71.99
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1799
1799
1799
Nopeus
1553.25
1553.25
Kouluratsastus
2511.66
2511.66
2511.66
Laukka
1310.73
1310.73
Ravi
2370.96
2370.96
2370.96
Esteratsastus
2177.89
2177.89
2177.89
Tällä hevosella on 1116 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta Romeo 11723.49 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset