anski10

Jäsenyyspäiviä : 4037 päivää
Yleistulos : 144.
Vararahasto : 3 846 963 equusta
Edelliset omistajat

Korppi

compagnonraven
19:30
Energia
32%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 32452.78

Kestävyys
3512.991
7025.98
Nopeus
1958.3905
3916.78
Kouluratsastus
3158.656
6317.31
Laukka
1218.985
2437.97
Ravi
4603.332
9206.66
Esteratsastus
1774.0345
3548.07
Rotu: TennesseenwalkerIkä: 25 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsupegasosSäkäkorkeus: 160 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 458 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 28.08.2026
Kasvattaja: Guzma Ansiot: 70 329 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 043166
Cutting 0162414
Trail 068252
Reining 02434
Western pleasure 010340126
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24688.15
Kestävyys5319.51  Laukka2330.07
Nopeus2989.35  Ravi6515.84
Kouluratsastus4826.16  Esteratsastus2707.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5319.51
5319.51
5319.51
5319.51
5319.51
Nopeus
2989.35
2989.35
2989.35
Kouluratsastus
4826.16
4826.16
4826.16
4826.16
4826.16
Laukka
2330.07
2330.07
2330.07
Ravi
6515.84
6515.84
6515.84
6515.84
6515.84
6515.84
Esteratsastus
2707.22
2707.22
2707.22
Tällä hevosella on 2411 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

sangmedusePegasos

kestävyys: +3, nopeus: +4, kouluratsastus: +4

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

bridewesternposeidonPoseidonin suitset

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

sellewesternposeidonPoseidonin satula

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

cramponsHokit

ravi: +12

tapiswesternposeidonPoseidonin satulahuopa

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bonnetposeidonPoseidonin korvahuppu

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bandeposeidonPoseidonin fleecepintelit

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

compagnonravenKorppi

ravi: +14


Hevoskeskus

Hevosta Ugolek ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Ugolek on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen Ugolek on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset