Maria Sillanmäki

Jäsenyyspäiviä : 163 päivää
Yleistulos : 4812.
Vararahasto : 241 365 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Mangalarga marchador Ruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
96%

Taidot

Yhteensä: 0.00

Kestävyys
0
0.00
Nopeus
0
0.00
Kouluratsastus
0
0.00
Laukka
0
0.00
Ravi
0
0.00
Esteratsastus
0
0.00
Rotu: Mangalarga marchadorIkä: 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 130 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 198 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 14.09.2026
Kasvattaja: Maria Sillanmäki

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 4765.47
Kestävyys1145.99  Laukka577.91
Nopeus812.26  Ravi757.50
Kouluratsastus954.05  Esteratsastus517.75
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1145.99
1145.99
Nopeus
812.262
812.262
Kouluratsastus
954.05
954.05
Laukka
577.91
577.91
Ravi
757.508
757.508
Esteratsastus
517.75
517.75
Tällä tammalla on 419 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
12. joulukuu 2026
Karsina:
2** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 1* klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* fleecepintelit

Koulutus

pictoalertHevosta Maddy voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Maddy on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Tiedot