kirva

Jäsenyyspäiviä : 3053 päivää
Yleistulos : 22.
Vararahasto : 50 271 899 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Vaaleankimo
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
86%

Taidot

Yhteensä: 30775.23

Kestävyys
1847.588
3695.18
Nopeus
1694.0345
3388.07
Kouluratsastus
3844.7105
7689.42
Laukka
2768.989
5537.98
Ravi
3230.842
6461.68
Esteratsastus
2001.449
4002.90
Rotu: LusitanoIkä: 13 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 485 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 28.08.2026
Kasvattaja: kirva Ansiot: 1 647 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 02000
Cutting 0010
Trail 0011
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25484.03
Kestävyys3057.73  Laukka4586.77
Nopeus2802.91  Ravi5352.43
Kouluratsastus6371.13  Esteratsastus3313.06
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3057.73
3057.73
3057.73
Nopeus
2802.91
2802.91
2802.91
Kouluratsastus
6371.13
6371.13
6371.13
6371.13
6371.13
6371.13
Laukka
4586.77
4586.77
4586.77
4586.77
Ravi
5352.43
5352.43
5352.43
5352.43
5352.43
Esteratsastus
3313.06
3313.06
3313.06
3313.06
Tällä tammalla on 2492 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa 25484.03 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

25484.03 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 13 vuotta 8 kuukautta
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset