Cymbeline

Jäsenyyspäiviä : 107 päivää
Yleistulos : 1380.
Vararahasto : 131 683 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Harmaa
20:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3663.03

Kestävyys
831.091
1662.18
Nopeus
69.251
138.50
Kouluratsastus
463.321
926.64
Laukka
183.4365
366.87
Ravi
135.063
270.13
Esteratsastus
149.354
298.71
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 139 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 405 kg
Väri: Harmaa Syntymäaika: 30.08.2026
Kasvattaja: Cymbeline

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 8353.12
Kestävyys2153.94  Laukka1317.05
Nopeus475.51  Ravi1557.65
Kouluratsastus1783.27  Esteratsastus1065.70
BLUP:
-61.67
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2153.94
2153.94
2153.94
Nopeus
475.512
475.512
Kouluratsastus
1783.27
1783.27
1783.27
Laukka
1317.05
1317.05
Ravi
1557.65
1557.65
Esteratsastus
1065.7
1065.7
Tällä tammalla on 778 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
1. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset