hobby

Jäsenyyspäiviä : 5143 päivää
Yleistulos : 96.
Vararahasto : 48 582 398 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Vaaleankimo
20:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 30963.26

Kestävyys
1857.783
3715.57
Nopeus
1674.2995
3348.60
Kouluratsastus
3899.8005
7799.60
Laukka
2785.8865
5571.77
Ravi
3251.194
6502.39
Esteratsastus
2012.664
4025.33
Rotu: LusitanoIkä: 14 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 160 cm
Sukupuoli: oriPaino: 441 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 30.08.2026
Kasvattaja: hobby Ansiot: 1 834 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 02410
Esteratsastus 03710
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25656.13
Kestävyys3078.86  Laukka4616.97
Nopeus2822.43  Ravi5387.53
Kouluratsastus6414.79  Esteratsastus3335.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3078.86
3078.86
3078.86
Nopeus
2822.43
2822.43
2822.43
Kouluratsastus
6414.79
6414.79
6414.79
6414.79
6414.79
6414.79
Laukka
4616.98
4616.98
4616.98
4616.98
4616.98
Ravi
5387.53
5387.53
5387.53
5387.53
5387.53
Esteratsastus
3335.54
3335.54
3335.54
3335.54
Tällä hevosella on 2508 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

falabellaFalabella

kouluratsastus: +9, laukka: +7, ravi: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta For we don't know ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

For we don't know on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset