Valdina

Jäsenyyspäiviä : 2857 päivää
Yleistulos : 1.
Vararahasto : 3 974 239 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Harmaanruskea
14:00
Energia
52%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28144.68

Kestävyys
1039.5295
2079.06
Nopeus
833.4435
1666.89
Kouluratsastus
4143.0545
8286.11
Laukka
2788.434
5576.87
Ravi
3253.833
6507.67
Esteratsastus
2014.044
4028.09
Rotu: LusitanoIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 487 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 31.08.2026
Kasvattaja: Valdina Ansiot: 360 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 02000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25680.82
Kestävyys3081.85  Laukka4621.97
Nopeus2824.85  Ravi5393.39
Kouluratsastus6420.38  Esteratsastus3338.38
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3081.85
3081.85
3081.85
Nopeus
2824.85
2824.85
2824.85
Kouluratsastus
6420.38
6420.38
6420.38
6420.38
6420.38
6420.38
Laukka
4621.97
4621.97
4621.97
4621.97
4621.97
Ravi
5393.39
5393.39
5393.39
5393.39
5393.39
Esteratsastus
3338.38
3338.38
3338.38
3338.38
Tällä hevosella on 2512 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta O ▀ ▄▀ ▄ 25680.82 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

O ▀ ▄▀ ▄ 25680.82 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset