Pikku Myy

Jäsenyyspäiviä : 3264 päivää
Yleistulos : 119.
Vararahasto : 551 022 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Punaruunikko
21:45
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
88%

Taidot

Yhteensä: 5497.99

Kestävyys
812.4945
1624.99
Nopeus
180.425
360.85
Kouluratsastus
510.3215
1020.64
Laukka
495.6095
991.22
Ravi
442.632
885.26
Esteratsastus
307.5105
615.02
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 404 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 01.09.2026
Kasvattaja: Pikku Myy Ansiot: 110 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23232.84
Kestävyys5982.14  Laukka3649.02
Nopeus1328.42  Ravi4309.95
Kouluratsastus4969.05  Esteratsastus2994.26
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5982.14
5982.14
5982.14
5982.14
5982.14
Nopeus
1328.42
1328.42
Kouluratsastus
4969.05
4969.05
4969.05
4969.05
4969.05
Laukka
3649.02
3649.02
3649.02
3649.02
Ravi
4309.95
4309.95
4309.95
4309.95
Esteratsastus
2994.26
2994.26
2994.26
Tällä hevosella on 2265 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta rjómaterta ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

rjómaterta on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen rjómaterta on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset