Cymbeline

Jäsenyyspäiviä : 107 päivää
Yleistulos : 1380.
Vararahasto : 131 728 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
17:30
Energia
25%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7400.13

Kestävyys
1457.509
2915.02
Nopeus
370.2215
740.44
Kouluratsastus
712.2005
1424.40
Laukka
392.338
784.68
Ravi
122.806
245.61
Esteratsastus
644.989
1289.98
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 2 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 401 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 02.09.2026
Kasvattaja: Cymbeline

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23349.23
Kestävyys6177.68  Laukka2669.25
Nopeus3945.70  Ravi1272.73
Kouluratsastus4873.52  Esteratsastus4410.35
BLUP:
-81.01
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6177.68
6177.68
6177.68
6177.68
6177.68
6177.68
Nopeus
3945.7
3945.7
3945.7
3945.7
Kouluratsastus
4873.52
4873.52
4873.52
4873.52
4873.52
Laukka
2669.25
2669.25
2669.25
Ravi
1272.73
1272.73
Esteratsastus
4410.35
4410.35
4410.35
4410.35
Tällä hevosella on 2278 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +12, nopeus: +12, kouluratsastus: +12, laukka: +12, ravi: +12, esteratsastus: +12


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
28. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevosta 羊 Yáng voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta 4 kuukautta vanha!

Tiedot