mato

Jäsenyyspäiviä : 91 päivää
Yleistulos : 1513.
Vararahasto : 750 766 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Marwarinhevonen Rautiaankirjava, overo
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 2535.08

Kestävyys
230.139
460.28
Nopeus
197.3575
394.71
Kouluratsastus
219.0255
438.05
Laukka
338.842
677.68
Ravi
105.0305
210.06
Esteratsastus
177.1445
354.29
Rotu: MarwarinhevonenIkä: 1 vuosi 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 151 cm
Sukupuoli: oriPaino: 312 kg
Väri: Rautiaankirjava, overo Syntymäaika: 03.09.2026
Kasvattaja: mato

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11292.67
Kestävyys2262.17  Laukka2824.91
Nopeus1932.79  Ravi1005.10
Kouluratsastus1811.04  Esteratsastus1456.65
BLUP:
-93.86
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2262.18
2262.18
2262.18
Nopeus
1932.79
1932.79
1932.79
Kouluratsastus
1811.04
1811.04
1811.04
Laukka
2824.91
2824.91
2824.91
Ravi
1005.1
1005.1
Esteratsastus
1456.65
1456.65
Tällä hevosella on 1073 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta Marwarin 2% ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Marwarin 2% voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Marwarin 2% voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Tiedot