Spirit

Jäsenyyspäiviä : 4880 päivää
Yleistulos : 28.
Vararahasto : 443 154 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Camarguenhevonen Musta
19:00
Energia
30%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 18812.02

Kestävyys
2690.2975
5380.60
Nopeus
903.365
1806.73
Kouluratsastus
2404.5945
4809.19
Laukka
2393.6955
4787.39
Ravi
448.9655
897.93
Esteratsastus
565.094
1130.19
Rotu: CamarguenhevonenIkä: 7 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 144 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 416 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 04.09.2026
Kasvattaja: Martsu82 Ansiot: 1 644 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 01730
Cutting 0223
Trail 0010
Reining 0111
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20884.81
Kestävyys4580.47  Laukka3971.23
Nopeus3138.41  Ravi2310.29
Kouluratsastus4184.12  Esteratsastus2700.29
BLUP:
68.09
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4580.47
4580.47
4580.47
4580.47
Nopeus
3138.41
3138.41
3138.41
3138.41
Kouluratsastus
4184.12
4184.12
4184.12
4184.12
Laukka
3971.23
3971.23
3971.23
3971.23
Ravi
2310.29
2310.29
2310.29
Esteratsastus
2700.29
2700.29
2700.29
Tällä tammalla on 2033 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +8, nopeus: +9, laukka: +7

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
1. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset