Cydonia

Jäsenyyspäiviä : 3161 päivää
Yleistulos : 34.
Vararahasto : 10 637 738 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Harmaanruskea
22:00
Energia
37%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 11419.95

Kestävyys
452.7345
905.47
Nopeus
261.818
523.64
Kouluratsastus
3011.18
6022.36
Laukka
786.442
1572.88
Ravi
467.707
935.41
Esteratsastus
730.094
1460.19
Rotu: LusitanoIkä: 6 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 485 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 10.09.2026
Kasvattaja: Cydonia Ansiot: 888 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0003
Ravikilpailu 0010
Maastoratsastus 016211
Esteratsastus 0100
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18457.52
Kestävyys2215.41  Laukka3322.18
Nopeus2035.29  Ravi3875.00
Kouluratsastus4609.46  Esteratsastus2400.17
BLUP:
-27.63
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2215.41
2215.41
2215.41
Nopeus
2035.29
2035.29
2035.29
Kouluratsastus
4609.46
4609.46
4609.46
4609.46
4609.46
Laukka
3322.18
3322.18
3322.18
3322.18
Ravi
3875
3875
3875
3875
Esteratsastus
2400.18
2400.18
2400.18
Tällä hevosella on 1789 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta ᴀᴜᴛᴏᴛᴏᴍᴀᴛᴛɪᴛᴏɪsᴛᴏ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

ᴀᴜᴛᴏᴛᴏᴍᴀᴛᴛɪᴛᴏɪsᴛᴏ on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen ᴀᴜᴛᴏᴛᴏᴍᴀᴛᴛɪᴛᴏɪsᴛᴏ on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset