omena123

Jäsenyyspäiviä : 4767 päivää
Yleistulos : 23.
Vararahasto : 182 033 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 5238.21

Kestävyys
692.465
1384.93
Nopeus
442.5235
885.05
Kouluratsastus
546.976
1093.95
Laukka
299.616
599.23
Ravi
142.8345
285.67
Esteratsastus
494.6905
989.38
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 93 cm
Sukupuoli: oriPaino: 93 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 06.09.2026
Kasvattaja: omena123

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25677.50
Kestävyys6788.87  Laukka2937.41
Nopeus4338.46  Ravi1400.34
Kouluratsastus5362.51  Esteratsastus4849.91
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6788.87
6788.87
6788.87
6788.87
6788.87
6788.87
Nopeus
4338.46
4338.46
4338.46
4338.46
Kouluratsastus
5362.51
5362.51
5362.51
5362.51
5362.51
Laukka
2937.41
2937.41
2937.41
Ravi
1400.34
1400.34
Esteratsastus
4849.91
4849.91
4849.91
4849.91
4849.91
Tällä hevosella on 2510 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Harmaanruskea
o on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta o voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta o voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot