emsuli

Jäsenyyspäiviä : 27 päivää
Yleistulos : 2765.
Vararahasto : 60 044 equusta
Edelliset omistajat

Namazu

compagnonnamazu
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Palomino
11:00
Energia
76%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 17036.40

Kestävyys
2501.463
5002.93
Nopeus
1623.128
3246.26
Kouluratsastus
1951.871
3903.74
Laukka
553.524
1107.05
Ravi
174.745
349.49
Esteratsastus
1713.4695
3426.94
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 8 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 461 kg
Väri: Palomino Syntymäaika: 06.09.2026
Kasvattaja: emsuli Ansiot: 77 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0100
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0001
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21624.17
Kestävyys5714.77  Laukka2472.63
Nopeus3656.02  Ravi1180.95
Kouluratsastus4517.26  Esteratsastus4082.54
BLUP:
18.01
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5714.77
5714.77
5714.77
5714.77
5714.77
Nopeus
3656.02
3656.02
3656.02
3656.02
Kouluratsastus
4517.26
4517.26
4517.26
4517.26
Laukka
2472.63
2472.63
2472.63
Ravi
1180.95
1180.95
Esteratsastus
4082.54
4082.54
4082.54
4082.54
Tällä tammalla on 2106 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

compagnonnamazuNamazu

esteratsastus: +10


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
20. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset