Anniany

Jäsenyyspäiviä : 2876 päivää
Yleistulos : 115.
Vararahasto : 4 324 764 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Päistärikkö
17:45
Energia
81%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 27250.97

Kestävyys
3603.0895
7206.18
Nopeus
2301.9295
4603.86
Kouluratsastus
2844.753
5689.51
Laukka
1558.8635
3117.73
Ravi
745.501
1491.00
Esteratsastus
2571.3495
5142.70
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 13 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 460 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 08.09.2026
Kasvattaja: Anniany Ansiot: 10 318 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 010114
Cutting 0471
Trail 0149
Reining 0646
Western pleasure 0431
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23528.44
Kestävyys6223.57  Laukka2690.73
Nopeus3977.46  Ravi1282.28
Kouluratsastus4910.39  Esteratsastus4444.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6223.57
6223.57
6223.57
6223.57
6223.57
6223.57
Nopeus
3977.46
3977.46
3977.46
3977.46
Kouluratsastus
4910.4
4910.4
4910.4
4910.4
4910.4
Laukka
2690.73
2690.73
2690.73
Ravi
1282.28
1282.28
Esteratsastus
4444
4444
4444
4444
Tällä hevosella on 2297 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +14, nopeus: +14, kouluratsastus: +14, laukka: +14, ravi: +14, esteratsastus: +14

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +8, nopeus: +9, laukka: +7

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
29. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset