-matilda-

Jäsenyyspäiviä : 253 päivää
Yleistulos : 729.
Vararahasto : 2 322 881 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Ruunikko
18:30
Energia
29%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 16714.26

Kestävyys
2637.66
5275.32
Nopeus
1537.023
3074.05
Kouluratsastus
1963.7645
3927.53
Laukka
276.503
553.01
Ravi
165.8805
331.76
Esteratsastus
1776.3005
3552.60
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 6 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: oriPaino: 457 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 15.09.2026
Kasvattaja: -matilda-

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23350.02
Kestävyys6174.12  Laukka2670.63
Nopeus3945.68  Ravi1273.39
Kouluratsastus4876.43  Esteratsastus4409.76
BLUP:
-13.89
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6174.12
6174.12
6174.12
6174.12
6174.12
6174.12
Nopeus
3945.68
3945.68
3945.68
3945.68
Kouluratsastus
4876.44
4876.44
4876.44
4876.44
4876.44
Laukka
2670.63
2670.63
2670.63
Ravi
1273.39
1273.39
Esteratsastus
4409.76
4409.76
4409.76
4409.76
Tällä hevosella on 2278 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
29. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset