Henrietta

Jäsenyyspäiviä : 3439 päivää
Yleistulos : 123.
Vararahasto : 655 181 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Appaloosa Rautias, täplikäs loimikuvio
10:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7816.59

Kestävyys
470.339
940.68
Nopeus
1002.493
2004.99
Kouluratsastus
736.1485
1472.30
Laukka
847.1235
1694.25
Ravi
226.561
453.12
Esteratsastus
625.628
1251.26
Rotu: AppaloosaIkä: 1 vuosi 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 148 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 291 kg
Väri: Rautias, täplikäs loimikuvio Syntymäaika: 11.09.2026
Kasvattaja: Henrietta

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25373.20
Kestävyys3044.42  Laukka5509.48
Nopeus6525.96  Ravi1449.53
Kouluratsastus4783.43  Esteratsastus4060.37
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3044.42
3044.42
3044.42
Nopeus
6525.96
6525.96
6525.96
6525.96
6525.96
6525.96
Kouluratsastus
4783.44
4783.44
4783.44
4783.44
4783.44
Laukka
5509.48
5509.48
5509.48
5509.48
5509.48
Ravi
1449.53
1449.53
Esteratsastus
4060.37
4060.37
4060.37
4060.37
Tällä hevosella on 2480 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4


Hevoskeskus

Hevosta arvio: 33330.79 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta arvio: 33330.79 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Astutus

Tiedot

arvio: 33330.79 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen arvio: 33330.79 on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu