Spirit

Jäsenyyspäiviä : 4878 päivää
Yleistulos : 28.
Vararahasto : 33 743 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Friisiläishevonen Musta
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 560.68

Kestävyys
58.04
116.08
Nopeus
53.454
106.91
Kouluratsastus
72.968
145.94
Laukka
32.598
65.20
Ravi
47.648
95.30
Esteratsastus
15.631
31.26
Rotu: FriisiläishevonenIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 109 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 120 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 26.10.2026
Kasvattaja: Spirit

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 5923.47
Kestävyys1226.36  Laukka688.78
Nopeus1129.47  Ravi1006.78
Kouluratsastus1541.79  Esteratsastus330.27
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1226.37
1226.37
Nopeus
1129.47
1129.47
Kouluratsastus
1541.79
1541.79
Laukka
688.785
688.785
Ravi
1006.78
1006.78
Esteratsastus
330.275
330.275
Tällä tammalla on 535 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuyksisarvinen Musta
Musta on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Musta voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Musta on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot