Suppa

Jäsenyyspäiviä : 138 päivää
Yleistulos : 458.
Vararahasto : 62 182 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Sysirautias
16:30
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2724.34

Kestävyys
236.1115
472.22
Nopeus
249.7305
499.46
Kouluratsastus
218.3515
436.70
Laukka
194.426
388.85
Ravi
263.5915
527.18
Esteratsastus
199.959
399.92
Rotu: SuomenhevonenIkä: 1 vuosi 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 311 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 23.09.2026
Kasvattaja: Suppa

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11914.94
Kestävyys1910.72  Laukka1851.67
Nopeus2023.32  Ravi2137.92
Kouluratsastus2085.55  Esteratsastus1905.76
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1910.72
1910.72
1910.72
Nopeus
2023.32
2023.32
2023.32
Kouluratsastus
2085.55
2085.55
2085.55
Laukka
1851.67
1851.67
1851.67
Ravi
2137.92
2137.92
2137.92
Esteratsastus
1905.76
1905.76
1905.76
Tällä hevosella on 1135 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta Koivukana ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Koivukana voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Koivukana voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 6 kuukautta vanha!

Tiedot