Noiruko

Jäsenyyspäiviä : 5314 päivää
Yleistulos : 16.
Vararahasto : 45 202 267 equusta
Edelliset omistajat
Varsa American Bashkir Curly Papurikkotäpläinen kimo, tobiano
09:00
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5806.61

Kestävyys
772.3935
1544.79
Nopeus
493.071
986.14
Kouluratsastus
441.662
883.32
Laukka
350.083
700.17
Ravi
536.7
1073.40
Esteratsastus
309.397
618.79
Rotu: American Bashkir CurlyIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 91 cm
Sukupuoli: oriPaino: 91 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo, tobiano Syntymäaika: 18.09.2026
Kasvattaja: Noiruko

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 19088.15
Kestävyys5078.20  Laukka2301.66
Nopeus3241.76  Ravi3528.60
Kouluratsastus2903.76  Esteratsastus2034.17
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5078.2
5078.2
5078.2
5078.2
5078.2
Nopeus
3241.76
3241.76
3241.76
3241.76
Kouluratsastus
2903.76
2903.76
2903.76
Laukka
2301.66
2301.66
2301.66
Ravi
3528.6
3528.6
3528.6
3528.6
Esteratsastus
2034.17
2034.17
2034.17
Tällä hevosella on 1852 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Rautias
Kyynelori on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Kyynelori voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Kyynelori voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot