hanna

Jäsenyyspäiviä : 32 päivää
Yleistulos : 7482.
Vararahasto : 4 400 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Sysirautias
17:30
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2187.27

Kestävyys
68.6315
137.26
Nopeus
118.013
236.03
Kouluratsastus
310.845
621.69
Laukka
250.7245
501.45
Ravi
86.46
172.92
Esteratsastus
258.963
517.93
Rotu: SuomenhevonenIkä: 2 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 478 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 26.09.2026
Kasvattaja: hanna

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12118.62
Kestävyys1941.87  Laukka1875.86
Nopeus2058.41  Ravi2185.46
Kouluratsastus2118.35  Esteratsastus1938.66
BLUP:
-81.91
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1941.87
1941.87
1941.87
Nopeus
2058.41
2058.41
2058.41
Kouluratsastus
2118.35
2118.35
2118.35
Laukka
1875.86
1875.86
1875.86
Ravi
2185.47
2185.47
2185.47
Esteratsastus
1938.66
1938.66
1938.66
Tällä tammalla on 1154 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Kanerva ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiineys

chevalAlkaen: 4 kuukautta
maleIsä: 20 Liekinheitin ᶠⁱⁿⁿⁱˢʰ ᴰᵉˡⁱᵍʰᵗˢ

Informaatio

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset