Kintat123

Jäsenyyspäiviä : 46 päivää
Yleistulos : 3494.
Vararahasto : 105 735 equusta
Edelliset omistajat

Sinivalas-piñata

compagnonpinatabluewhale
Varsa Akhaltekinhevonen Ruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 4250.69

Kestävyys
555.1705
1110.34
Nopeus
361.413
722.83
Kouluratsastus
450.746
901.49
Laukka
242.82
485.64
Ravi
129.973
259.95
Esteratsastus
385.225
770.45
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 1 vuosi 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 155 cm
Sukupuoli: oriPaino: 297 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 20.09.2026
Kasvattaja: Kintat123

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18749.17
Kestävyys4902.56  Laukka2139.30
Nopeus3188.46  Ravi1140.98
Kouluratsastus3978.76  Esteratsastus3399.11
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4902.56
4902.56
4902.56
4902.56
4902.56
Nopeus
3188.46
3188.46
3188.46
3188.46
Kouluratsastus
3978.76
3978.76
3978.76
3978.76
Laukka
2139.3
2139.3
2139.3
Ravi
1140.98
1140.98
Esteratsastus
3399.11
3399.11
3399.11
3399.11
Tällä hevosella on 1817 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta passs ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta passs voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 4 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta passs voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 4 kuukautta vanha!

Tiedot