jannoi

Jäsenyyspäiviä : 2116 päivää
Yleistulos : 609.
Vararahasto : 10 640 365 equusta
Edelliset omistajat
Varsa American Bashkir Curly Hiirakko, tobiano
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 2146.78

Kestävyys
281.825
563.65
Nopeus
185.404
370.81
Kouluratsastus
164.421
328.84
Laukka
129.4435
258.89
Ravi
197.4815
394.96
Esteratsastus
114.8155
229.63
Rotu: American Bashkir CurlyIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 84 cm
Sukupuoli: oriPaino: 84 kg
Väri: Hiirakko, tobiano Syntymäaika: 26.09.2026
Kasvattaja: ainoi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10391.00
Kestävyys2728.22  Laukka1253.08
Nopeus1794.81  Ravi1911.73
Kouluratsastus1591.68  Esteratsastus1111.48
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2728.22
2728.22
2728.22
Nopeus
1794.81
1794.81
1794.81
Kouluratsastus
1591.68
1591.68
1591.68
Laukka
1253.08
1253.08
Ravi
1911.73
1911.73
1911.73
Esteratsastus
1111.48
1111.48
Tällä hevosella on 983 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuyksisarvinen Liinakko
ABC 04 on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta ABC 04 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta ABC 04 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot