OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1452 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 058 831 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
09:00
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7911.56

Kestävyys
1045.9025
2091.80
Nopeus
668.218
1336.44
Kouluratsastus
826.183
1652.37
Laukka
452.5565
905.11
Ravi
215.6965
431.39
Esteratsastus
747.2215
1494.44
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 86 cm
Sukupuoli: oriPaino: 86 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 21.09.2026
Kasvattaja: OnniPoika

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25829.44
Kestävyys6829.27  Laukka2954.99
Nopeus4363.16  Ravi1408.40
Kouluratsastus5394.60  Esteratsastus4879.02
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6829.27
6829.27
6829.27
6829.27
6829.27
6829.27
Nopeus
4363.16
4363.16
4363.16
4363.16
Kouluratsastus
5394.6
5394.6
5394.6
5394.6
5394.6
Laukka
2954.99
2954.99
2954.99
Ravi
1408.4
1408.4
Esteratsastus
4879.02
4879.02
4879.02
4879.02
4879.02
Tällä hevosella on 2525 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Liinakko
o on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta o voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta o voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot