Megatiuku

Jäsenyyspäiviä : 2924 päivää
Yleistulos : 177.
Vararahasto : 33 074 913 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Kerryboginponi Ruunikko

o

09:00
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1359.24

Kestävyys
151.078
302.16
Nopeus
107.7975
215.59
Kouluratsastus
143.146
286.29
Laukka
97.7875
195.57
Ravi
101.761
203.52
Esteratsastus
78.05
156.10
Rotu: KerryboginponiIkä: muutama tunti
Laji: PoniSäkäkorkeus: 69 cm
Sukupuoli: oriPaino: 69 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 10.10.2026
Kasvattaja: Megatiuku

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9902.52
Kestävyys2201.31  Laukka1424.83
Nopeus1570.68  Ravi1482.73
Kouluratsastus2085.73  Esteratsastus1137.24
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2201.31
2201.31
2201.31
Nopeus
1570.68
1570.68
Kouluratsastus
2085.73
2085.73
2085.73
Laukka
1424.83
1424.83
Ravi
1482.73
1482.73
Esteratsastus
1137.24
1137.24
Tällä hevosella on 934 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Yksisarvisponi Vaaleankimo
o on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta o voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta o voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot