Equpita

Jäsenyyspäiviä : 2050 päivää
Yleistulos : 60.
Vararahasto : 180 656 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Sysirautias
13:30
Energia
12%
Terveys
100%
Moraali
84%

Taidot

Yhteensä: 31254.47

Kestävyys
4128.9495
8257.90
Nopeus
2639.7145
5279.43
Kouluratsastus
3262.494
6524.99
Laukka
1789.4225
3578.84
Ravi
855.4855
1710.97
Esteratsastus
2951.168
5902.34
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 10 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 496 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 24.09.2026
Kasvattaja: Equpita Ansiot: 1 365 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 02511
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02040
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25861.77
Kestävyys6837.92  Laukka2958.75
Nopeus4368.62  Ravi1410.19
Kouluratsastus5401.25  Esteratsastus4885.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6837.92
6837.92
6837.92
6837.92
6837.92
6837.92
Nopeus
4368.62
4368.62
4368.62
4368.62
Kouluratsastus
5401.25
5401.25
5401.25
5401.25
5401.25
Laukka
2958.75
2958.75
2958.75
Ravi
1410.19
1410.19
Esteratsastus
4885.04
4885.04
4885.04
4885.04
4885.04
Tällä hevosella on 2529 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta pumpkın 8 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

pumpkın 8 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 8
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset