secret

Jäsenyyspäiviä : 3557 päivää
Yleistulos : 281.
Vararahasto : 8 354 714 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Hannoverinhevonen Vaaleankimo
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 21213.00

Kestävyys
1212.335
2424.67
Nopeus
2004.635
4009.27
Kouluratsastus
2214.625
4429.25
Laukka
1794.62
3589.24
Ravi
583.345
1166.69
Esteratsastus
2796.94
5593.88
Rotu: HannoverinhevonenIkä: 3 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 492 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 26.09.2026
Kasvattaja: secret

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3913.00
Kestävyys447.26  Laukka662.08
Nopeus739.56  Ravi215.21
Kouluratsastus817.03  Esteratsastus1031.85
BLUP:
-6.85
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Hannoverinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
447.26
447.26
Nopeus
739.56
739.56
Kouluratsastus
817.03
817.03
Laukka
662.08
662.08
Ravi
215.21
215.21
Esteratsastus
1031.86
1031.86
Tällä tammalla on 334 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Hands Up ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset